Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Duyguları  Harekete Geçiren Renkler…

Maison Pavlin, çeşitli markalardan oluşan bir iç dekorasyon ürünleri distribütörüdür. Tavuskuşu sembolü ile, yeniliği, yaratıcılığı, doğanın değerini vurgulayarak; renk ve desen ekspertliğini ortaya koyar. Geniş ürün seçenekleri ile Maison Pavlin, yaşam alanlarında unutulmaz duygular yaratmayı hedeflemektedir.

Maison Pavlin, duvar boyaları, duvar kağıtları, duvar kaplamaları ve kumaş koleksiyonları ile ev dekorasyon ürünleri sunmaktadır. Fransa, İngiltere ve Portekiz gibi ülkelerden güçlü kimliğe ve geçmişe sahip Avrupalı markalarla iş birliği yaparak otel, villa, rezidans ve iş yeri gibi çeşitli mekânların duvarlarında mimari farklılık yaratmaktadır.

Partnerleri arasında Avrupa’nın en ikonik binalarının ve müzelerinin renovasyonunda rol oynayan markalar da yer almaktadır. Bu markaların en önemli özelliği ise, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen çevre dostu malzemeler kullanmaları ve karbon ayak izinin azaltılmasına katkıda bulunan, uzun ömürlü ürünler üretiyor olmalarıdır. Sürdürülebilir, doğa dostu markalarıyla öne çıkan Maison Pavlin, en iyi ve en özgün renk, desen ve dokularla dünya standartlarının üzerinde kaliteli iç tasarım ürünleri sunmaktadır.

EKİBİMİZ

Ekibimiz dekoratif ürünlerin ithalatı ve teslimatı konusunda güçlü bir deneyime sahiptir. İç mekanınıza o ayrıcalıklı dokunuşu getiren trendleri ve kaynak ürünleri algılayabilmek için keskin bir bakış açısı geliştirdik. Maison Pavlin ailesi, hayalinizdeki alanları gerçeğe dönüştürmek için uygulama ekibini sürekli olarak geliştirmekte ve eğitmektedir. 

Vizyon & Misyon

Vizyon

Doğadan ilham alan zarif renkleri kullanarak yaşam alanlarında hafızalardan silinmeyecek duygular yaratmak.

Misyon

En iyi ve özgün renklerle, desenlerle ve dokularla dünya standartlarını aşan kaliteli iç tasarım ürünlerini sağlamak.

Dürüstlük

Dürüstlük temel değerlerimizin en başında gelmektedir. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizde, taahhüdümüzde ve size önerdiğimiz renklerin sunumunda dürüstlüğü ön planda tutarız.

Sürdürülebilirlik

Çalışmalarımızda, kurumsal sosyal sorumluluk politikalarına sahip ve dayanıklı ürünler sunan tedarikçiler ve iş ortaklarıyla çalışırız.

Cesur Olmak

Avrupalı köklerimizen gelen cesaretimizle yaratıcı ve sıra dışı çözümler sunabilmek için konfor alanımızdan çıkmaktan korkmayız.

Bağlılık

En iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Tüm projelerinizi başarıya ulaştırmak için her zaman ekstra bir çaba sarf ederiz.

Özgünlük

Biraz hayal gücü olmadan hayat nasıl olur? Çalışkanız, ancak yeni arkadaşlar edinmeyi ve etkinlikler düzenlemeyi severiz.