Paint & Paper Library

Paint & Paper Library: Tasarımın Renklerle Buluştuğu Yer

İç mimar David Oliver tarafından Londra’da kurulan Paint & Paper Library, 20 yılı aşkın bir süredir ilham ve renk uzmanlığı konusunda bir yol gösterici olmuştur. İngiliz Mimarlar Kraliyet Enstitüsü RIBA tarafından resmi olarak akredite edilen 180 eşsiz renkten oluşan paletleri, dünya çapında prestijli yapıları süslemiş ve çağdaş iç mekanlara rakipsiz bir renk, ruh hali ve ışık dengesi kazandırmıştır. Nötr şemalara derinlik katan özenle seçilmiş ‘Mimari Renkler’ ve tarihi, geleneksel ve çağdaş iç mekanlardan esinlenen ‘Orijinal Renkler’ ile boyaları İngiltere’de en yüksek standartlarda üretilmekte ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere beş farklı yüzeyde sunulmaktadır.

Boya yelpazesini tamamlayan Paint & Paper Library, geleneksel ve dijital baskı tekniklerinin kullanıldığı tasarımlar içeren iki farklı duvar kağıdı koleksiyonu sunuyor. Bu benzersiz desenler, mevcut Paint & Paper Library renk paletinden alınan çok sayıda renk seçeneğiyle sunuluyor. Tüm boya ve duvar kağıtları, en katı çevre dostu standartlara bağlı kalınarak İngiltere’de üretilmektedir. Tamamen su bazlı boyaları düşük VOC içermekte olup, sürdürülebilirliğe ve çevreye olan bağlılığı yansıtmaktadır. Paint & Paper Library’nin uyumlu ve zamansız renkleri ile tasarım ve sorumlu seçimlerin birleşimini deneyimleyin.

Tasarımın sürdürülebilirlikle buluştuğu Paint & Paper Library’nin zamansız ve uyumlu renkleriyle iç mekanlarınızı güzelleştirin.